|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
HIPE L20 Neo Chrome - грамотний вибір для досвідченого Райдера з високим зростом аж до 190 см.
Збільшена база дозволить комфортно себе почувати при виконанні трюків. 120 мм колеса виконані за технологією Hollowtech і виглядають круто і служать довго.
Жорсткої прив'язки до якоїсь дисципліни у нього немає, так що катати можна і в стріті і в парку.
- алюмінієва дека має класичну коробчасту форму.
- шия деки проходить наскрізь і приварена з усіх боків.
- Колеса на алюмінієвих дисках, кермо алюмінієвий на SCS затиску.
- Вилка односкладна і так само виконана з алюмінію.
В результаті самокат вийшов міцним і дуже легким.
- висота керма від деки 88 см, ширина керма 57,5 см.
- вага компліта 4,00 кг.
- алюмінієва дека, хромомолібденовий кермо.
- Колеса 120 мм.
- рекомендований зріст - від 140 см до 195 см.
- Рекомендований вік-9 років і старше.
| Компресія: | SCS |
|---|---|
| Колір: | Неохром |
| Вік: | 8+ |
| Зростання (см): | 150-190 |
| Максимальне навантаження (кг): | 100 кг |
| Матеріал платформи: | Алюміній 6061 T6 |
| Довжина (см): | 76 |
| Висота керма від підлоги (см): | 97 |
| Довжина деки (см): | 57 |
| Ширина деки (см): | 12 |
| Вага виробу (Нетто) кг: | 4.0 |
| Об'єм упаковки (м.куб): | 0.058 |
| Тип / матеріал коліс: | PU 88A |
| Розмір коліс: | 120 мм |
| Вага в коробці (Брутто) кг: | 4.97 |
| Розмір упаковки (см): | 71. 5х13х61 |
| Габарити керма (см): | 71х60 |
| Простір для ніг (см): | 42 |