|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Серія SDURO HardSeven – класичні гірські велосипеди на колесах 27.5 дюймів і з ходом підвіски 120мм.
особливості та переваги моделі SDURO HardSeven 5.0:
- якісна повітряно-масляна вилка SR Suntour XCR34 з ходом 120мм і виносним блокуванням ходу
- інтегрована в нижню трубу батарея Yamaha на 500Wh
- надійний в роботі і потужний мотор Yamaha PW-SE на 250W і крутним моментом 70Nm
- універсальні покришки Schwalbe Smart Sam 27.5 x 2.6 "
- надійні 2-х поршневі гідравлічні гальма-Shimano MT200
- обладнання Shimano Deore M6000 на 10 швидкостей
технології, що застосовуються в SDURO HardSeven 5.0:
- функціональна накладка на двигун, яка захищає його від ударів і зовнішніх впливів. Зроблена з високоміцного і ударостійкого пластику
- новий двигун Yamaha PW-SE такий же потужний і надійний, як і його попередник. Крім того, він забезпечує поліпшену підтримку частоти обертання педалей до 110 об / хв і можливість підключення Bluetooth.
- 1,7-дюймовий РК-дисплей для широкого спектру використання з простим в обігу екраном з індикацією швидкості і рівня заряду батареї.
- нова батарея InTube забезпечує високу інтеграцію в раму велосипеда, красиву форму і функціональність.
- Модульна кріпильна платформа MRS дозволяє швидко і просто встановлювати на велосипед різне обладнання, сумісне з цим типом кріплення.
| Рама | ALU 6061 |
| Вилка | SR Suntour XCR34 Air LO-R Boost Lockout, 120мм, повітряно-масляна |
| Задній перемикач | Shimano Deore M6000 10s |
| Гальмо передній | Shimano MT200, 180 мм, гідравліка |
| Гальмо Заднє | Shimano MT200, 160 мм, гідравліка |
| Шатун | 38 T |
| Касета | Shimano HG500, 11-42T |
| Ланцюг | KMC e10S |
| Передня втулка | Haibike Components TheHub ++ thru-axle 15х110мм |
| Задня втулка | Haibike Components TheHub ++ Steckachse 12х148мм |
| Обода | Rodi Tryp 35 |
| Покришка передня | Schwalbe Smart Sam Active, 65-584 |
| Покришка задня | Schwalbe Smart Sam Active, 65-584 |
| Керма | Haibike Components TheBar ++ 740мм |
| Винос | Haibike Components TheStem ++, A-head, 31.8 мм, 7° |
| Рульова колонка | A-Head Tapered |
| Гріпси | Haibike MTB grips |
| Підсідельний штир | Haibike Components The Seatpost +, patent, 31.6 мм, alu |
| Сідло | Haibike Components TheSaddle |
| Педаль | MTB platform pedal, alu |
| Двигун | Yamaha PW-se System, 250W, 70Nm, 25км / год |
| Зарядний пристрій | Yamaha quick charger 4A |
| Дисплей | Yamaha Side Switch 1.7 " LCD, 7 функцій |
| Аккамулятор | Yamaha InTube, 500 Wh |
| Допустима вага користувача | 120 кг |
| Вага | 23 кг |