|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди по пересіченій місцевості, як для новачка, так і для більш досвідченого велосипедиста.
Алюмінієва рама виготовлена з легкого й міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору.
Велосипед обладнаний амортизаційної вилкою SR Suntour XCT з ходом 100 мм. На вилці є локаут – перемикач, що дозволяє зробити вилку жорсткої, щоб вона не хиталася при їзді по асфальту й утоптаному ґрунту. Широкі покришки WTB Ranger 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Tektro M275, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія аматорського рівня Shimano Acera 2х8.
Cannondale Trail 6 - відмінний вибір для любителів активних велопрогулянок по пересіченій місцевості, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 6 рама - M 2023 SLT
Артикул
SKD-40-24
Немає в наявності
30 240 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Мужской,Унисекс |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Prowheel, 36/22 |
| Сідло | Cannondale Stage 3 |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | SR Suntour XCT, ход 100 мм, гидравлический локаут, пружинная, 46мм оффсет |
| Винос керма | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 7° |
| Заднє гальмо | Tektro M275 дисковый гидравлический, ротор 160/160 мм |
| Зріст | 162-172 см |
| Рама | Алюминий SmartForm C3 Alloy, SAVE, рулевая 1-1/8”, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73 |
| Касета (тріскачка) | Sunrace, 11-34, 8ск |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 алюминий, 31.8мм, подъём 25мм, 720мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | WTB SX19, 32сп |
| Переднє гальмо | Tektro M275 дисковый гидравлический, ротор 160/160 мм |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.6 x 400мм |
| Покрышки | WTB Ranger Comp, 29 x 2.25”, DNA Compound |
Новий відгук або коментар