|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Cannondale Trail SL - це довгоочікуване повернення флагманського алюмінієвого хардтейла в лінійці виробника. Маючи загальну геометрію з Cannondale Trail, модель з індексом SL побудована на оновленій легшій та технологічнішій рамі, а модифікація Feminine, призначена для дівчат, створювалась з урахуванням фізіологічних та анатомічних особливостей будови жіночого тіла. При виготовленні рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Подвійне зварювання і полірування швів допомагають виявити та усунути дефекти при зварюванні труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а короткі й низькі пера надають прискоренню вибуховий характер. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний рульовий стакан. Повітряно-масляна вилка SR Suntour XCR-RL з ходом 100 мм і широкі покришки Schwalbe Rocket Rick 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 2х11. Колеса у цій моделі зібрані на накатистих втулках Shimano й ободах WTB, які підтримують безкамерне використання. Cannondale Trail SL 4 Feminine підходить під будь-який стиль їзди по бездоріжжю. На ньому можна неквапливо прогулюватися уздовж озер та парків, милуючись красою, а через пару хвилин нестися на великій швидкості по лісових стежках.
Велосипед 29" Cannondale TRAIL SL 4 Feminine рама - M 2022 PUR
Артикул
SKD-09-57
Немає в наявності
52 710 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Женский |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Shimano M5100, 36/26 |
| Сідло | Cannondale Women's Trail, 170мм |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | SR Suntour XCR-RL, ход 100 мм, выносной локаут, воздушная, 46мм оффсет |
| Винос керма | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 7° |
| Заднє гальмо | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Зріст | 154-162 см |
| Рама | Алюминий SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусная рулевая, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73, ось 12мм, Boost 148 |
| Касета (тріскачка) | Shimano Deore M5100, 11-42, 11ск |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | FSA Riser, алюминий, 31.8мм, подъём 15мм, 760мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | WTB STX i23 TCS, 32сп, готовы к бескамерному использованию |
| Переднє гальмо | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.6 x 350мм |
| Покрышки | Schwalbe Rocket Rick, 29 x 2.25”, K-Guard |
Новий відгук або коментар