|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Cannondale Trail SE - це прокачана версія алюмінієвого хардтейла Trail SL, розрахована на більш динамічну й агресивну їзду по бездоріжжю. Дана модифікація обладнана більш широкими покришками з яскраво вираженим протектором, вилкою зі збільшеним ходом, переднім гальмівним ротором більшого діаметру та трансмісією 1х. Зібраний велосипед на тій же легкій і міцній рамі, що і Trail SL. Модифікація Feminine, призначена для дівчат, створювалась з урахуванням фізіологічних та анатомічних особливостей будови жіночого тіла. При виготовленні рами використовується міцний алюмінієвий сплав SmartForm C2 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE розробленої Cannondale. Подвійне зварювання і полірування швів допомагають виявити та усунути дефекти при зварюванні труб. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником та гострішим кутом рульового стакана, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, а короткі й низькі пера надають прискоренню вибуховий характер. Додаткову стійкість до торсійних навантажень забезпечують наскрізна вісь на 12 мм, розрахована під втулку збільшеного стандарту Boost, і конусний рульовий стакан. Повітряно-масляна вилка RockShox Judy, зі збільшеним ходом до 120 мм та з наскрізною віссю на 15 мм, дозволяє не втрачати керування на вибоїстих стежках. А чіпка покришка WTB Breakout 2,3 '' спереду і накатістость WTB Trail Boss 2,25 '' позаду забезпечують відмінне зчеплення і контроль над керуванням на будь-якому типі бездоріжжя. Гідравлічні дискові гальма Shimano MT200, зі збільшеним переднім ротором до 180 мм, дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. За перемикання швидкостей відповідає трансмісія просунутого рівня Shimano Deore 1х11. Колеса у цій моделі зібрані на накатістих втулках Shimano MT400 і ободах WTB STX i25, які підтримують безкамерне використання. Також на велосипед встановлений регульований підсідельний штир TranzX з ходом 130 мм, який дозволить легше долати складні ділянки трейла. Cannondale Trail SE 3 відмінно підходить для любителів динамічної їзди по вибоїстих і технічних стежках.
Велосипед 29" Cannondale TRAIL SE 3 Feminine рама - M 2023 SLT
Артикул
SKD-43-28
Немає в наявності
57 918 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Женский |
|---|---|
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | FSA Alpha Drive, 30T |
| Сідло | Cannondale Women's Trail |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | RockShox Judy Silver TK, ход 120мм, воздушная, 15x110, 51мм оффсет |
| Винос керма | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 7° |
| Заднє гальмо | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Зріст | 154-162 см |
| Рама | Алюминий SmartForm C2 Alloy, SAVE, конусная рулевая, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73, ось 12мм, Boost 148 |
| Касета (тріскачка) | Shimano Deore M5100, 11-51, 11ск |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | FSA Riser, алюминий, 31.8мм, подъём 15мм, 740мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | WTB STX i25 TCS, 32сп, готовы к бескамерному использованию |
| Переднє гальмо | Shimano MT200 дисковый гидравлический, ротор 180мм RT10 |
| Підсідельний штир | TranzX дроппер, внутренняя проводка, 31.6мм, ход 1 |
| Покрышки | (перед) WTB Breakout, 29 x 2.3” / (зад) WTB Trail Boss, 29 x 2.25” |
Новий відгук або коментар