|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Швидкий і маневрений крос-кантрійний хардтейл Team Marin, від досвідченого каліфорнійського бренду Marin Bikes, доставить неймовірне задоволення своєму власникові від почуття бездоганного контролю над байком на високій швидкості, дозволяючи райдеру прокачувати навички і ставити нові рекорди. Рама велосипеда зроблена з фірмового, найлегшого з усіх модифікацій, алюмінієвого сплаву Series 4 і обладнана міцними дропаутамі, виготовленими методом 3D кування. Рульова труба має конусну форму, яка допомагає витримати сильні удари і не зламатися при приземленнях або швидкій їзді по трасах зі складним рельєфом. До труб, з яких зроблена рама, застосований подвійний баттинг - товщина стінок змінюється двічі. Це дозволило скинути зайву вагу, зробивши стінки максимально тонкими в місцях, які не відчувають перевантажень, але залишивши товщину незмінною в ключових точках. Це дозволило сильно знизити вагу рами, залишивши міцність конструкції на високому рівні. Для досягнення найкращих динамічних характеристик розгону та їзди в гору, а також кращого контролю над байком, пера вкоротили до 425-ти мм. Але найбільший приріст контролю в керуванні, особливо на технічних трасах з різкою зміною рельєфу, дають завалений кут рульової 67 градусів, майже як у трейлових велосипедів, більша колісна база, ніж у класичних кантрійніков, і дуже широке кермо 780 мм. Низький і довгий передній трикутник, разом з правильно підібраним кутом підсідельною труби дозволяють райдеру легко знайти баланс над байком, що б педалювання було максимально ефективним, як сидячи в сідлі, так і стоячи на педалях. Досить висока каретка і шатуни з однією зіркою значно покращують прохідність велосипеда. Рама передбачає внутрішню проводку дроппера. Троси та гідролінії також заховані всередину рами, що б зменшити ймовірність їх пошкодження і полегшити чистку байка після їзди в дощову погоду. До того ж це робить зовнішній вигляд набагато привабливіше, особливо в поєднанні з мінімалістичним дизайном велосипеда. Повітряно-масляна вилка RockShox Judy Silver TK оснащена наскрізною віссю стандарту Boost 15x110 мм, блокуванням ходу, для зменшення розгойдування на рівній поверхні та при їзді в гору, а також технологією TurnKey, яка дозволить вилці спрацювати і згладити нерівність навіть в заблокованому стані. Хід вилки 120 мм відмінно «з'їдає» великі вибоїни та удари, що б райдер не втрачав керування на ділянках траси з великими каменями і корінням. Котиться велосипед на колесах з дуже популярним розміром 29", який надає найкращий накат з усіх сучасних розмірів в маунтінбайкінгу, а також вони стабільніше й комфортніше їдуть по дрібних нерівностях, на відміну від не менш популярні колеса 27,5". Ободи коліс виготовлені з двостінного профілю, який на стику посилений штифтовим з'єднанням. Втулки з кованого алюмінію зроблені за стандартом Boost, зі збільшеною шириною, для більшої жорсткості коліс. З'єднані втулки з ободами 32-ма спицями з нержавіючої сталі. Колеса, як і покришки, підтримують безкамерне використання. Протектор покришок Vee Tire Rail Rocco відмінно поєднує гарне зчеплення та швидкий розгін на бездоріжжі. Ширина 2,3"добре поглинає тряску від дрібних нерівностей, і додатково поліпшує зчеплення за рахунок більшої плями контакту з дорожнім полотном. За гальмування відповідають гідравлічні гальма Shimano BR-MT201/UR300 з роторами 180 мм ззаду і спереду. Вони мають гарну модуляцією і потужність, але для важких райдерів вони можуть не підійти при агресивному стилі їзди. Трансмісія Shimano Deore 6100 на 12 швидкостей, з касетою на 10-51 зубів, дозволить швидко нестися, як по рівнині, так і по крутих пагорбах, дуже точно підбираючи необхідну передачу. Задній перемикач має спеціальний механізм, при включенні якого, лапка стає більш жорсткою, зменшуючи розгойдування ланцюга і знижуючи ймовірність його спадання при їзді по камінню і коріннях. Team Marin - це найшвидший і технологічний гоночний алюмінієвий хардтейл від каліфорнійців з Marin Bikes. Він підійде просунутим любителям швидкісних заїздів по бездоріжжю, як для тренувань і фанових виїздів, так і для участі в аматорських марафонах і гонках в дисципліні крос-кантрі.
Велосипед 29" Marin TEAM MARIN 1 рама - S 2023 Gloss Chrome/Black
Артикул
SKD-18-37
Немає в наявності
62 958 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Рік | 2023 |
|---|---|
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Тип вилки | воздушно-масляная |
| Шатуны | Marin, кованый алюминий, 1x12, полая ось, стальная звезда 32Т Narrow Wide, Direct-Mou |
| Сідло | Marin Speed Concept |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | RockShox Judy Silver TK, ход 120ммl, Solo Air, алюминиевый конусный шток, , ось Maxle Stealth 110x15мм, оффсет 51мм |
| Винос керма | Marin 3D кованый алюминий, 35мм |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT201/UR300, дисковые, гидравлические, Post-Mount, ротор 180мм Centerlock |
| Зріст | 160-168 см |
| Рама | Алюминий Series 4 6061, Post-Mount, внутренняя проводка, ось 148x12мм |
| Касета (тріскачка) | Shimano Deore 6100, 12 скоростей, 10-51T |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Marin Mini-Riser, алюминий 6061, двойной баттинг, ширина 780мм, вверх 4º, назад 9º |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Marin алюминиевые, двойные, внутренняя ширина 29мм, штифтовое соединение, поддерживают бескамерное использование |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT201 дисковые, гидравлические, ротор 180мм Centerlock |
| Підсідельний штир | Marin алюминий, 30.9мм |
| Покрышки | Vee Tire Rail Rocco XC, 29x2.3", Dual Control Compound, поддерживают бескамерное использование |
Новий відгук або коментар