|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
КОМФОРТНА ЇЗДА БЕЗДОРІЖЖЯМ Хардтейл Aggressor – це гірський велосипед для прогулянок і фітнес тренувань по парках і лісових стежках. Спортивна, але не гоночна, посадка дозволить швидко їздити по помірному бездоріжжю або ж викортистовувати велосипед як швидкий ком’ютер, якщо вам більше до вподоби їзда навпростець. Також цей велосипед може стати чудовим придбанням для новачків, що тільки обирають собі перший гірський байк.
Aggressor отримав оновлену технологію «третього трикутника» Triple Triangle Float Seat Stays. Це свіжий погляд на класичний для GT потрійний трикутник, що спрямований не лише на жорсткість, а ще й на комфорт. Відсутність зварювання в районі підсідельної труби і верхніх пер, зробила пера більш пружними, що дозволяє їм виконувати функцію мікроамортизації, при цьому спеціальна форма труб дозволяє перам згинатися тільки у вертикальному напрямку. Завдяки цьому їзда по нерівній дорозі та пересіченій місцевості стала комфортнішою, зберігаючи чіткість керування та динамічність прискорень.
РАМА ТА ВИЛКА
Легка та жорстка рама з алюмінієвого сплаву 6061 T6 не схильна до корозії
Ковані дропаути для більшої та міцності конструкції
Оновлена технологія Triple Triangle FSS виконує роль мікропідвіски для комфортнішої їзди
Вилка SR Suntour M3030 має хід 75 мм, що робить їзду бездоріжжям безпечнішою та комфортнішою, адже колесо має більше зчеплення з поверхнею
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Трансмісія початкового рівня на 3х7 швидкостей від набираючого популярність бренда MicroSHIFT
Розрахунок зірок 42/34/24 спереду та 14-34 позаду дозволить як розігнатись по прямій так і заїхати в затяжний апхіл
Дискові механічні гальма з роторами 160 мм впевнено зупиняють байк при помірній їзді по парках та лісових стежках
Подвійні алюмінієві ободи WTB SX19 заспицьовані на 32-ма спицями
Універсальні покришки для бездоріжжя WTB Ranger Comp 2.25” забезпечують гарний накат по рівній поверхні та впевнене зчеплення на сухому ґрунті
Велосипед 29" GT Aggressor Sport рама - M BLU
Артикул
SKE-75-54
Немає в наявності
22 680 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Мужской,Унисекс |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шатуны | Prowheel Alloy, 42/34/24 |
| Сідло | GT MTB |
| Тип тормоза | дисковые механика |
| Вилка | SR Suntour M3030, 75mm, Coil |
| Винос керма | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Заднє гальмо | Mech Disc, 160/160mm Rotors, Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Зріст | 170-178 см |
| Рама | GT 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Forged Drop-outs w/ Disc Brake Mounts, Zero Stack 1 1/8” Head Tube |
| Касета (тріскачка) | Sunrace, 14-34, 7-speed |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | GT All Terra Alloy Riser, 25mm Rise, 8° Sweep, 6° Rise, 720mm Width |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | WTB SX19, 32h |
| Переднє гальмо | Mech Disc, 160/160mm Rotors, Mech Disc, 160/160mm Rotors |
| Підсідельний штир | GT All Terra Two Bolt Alloy |
| Покрышки | WTB Ranger Comp, 2.25”, DNA Compound |
Новий відгук або коментар