|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Трейлове сімейство хардтейлів Bobcat Trail призначені для новачків і любителів MTB, що шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити по лісових стежках, але й підійде для повсякденної їзди. А мінливий, в залежності від розміру рами, діаметр коліс, дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 і має в своїй основі гідроформіровані та батовані труби, які підсилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легше, прибираючи зайвий матеріал в місцях, які не відчувають перенавантаження. Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду хорошу стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навик їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущені верхні пера роблять задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Збільшена колісна база та гострий кут рульового стакана додають стабільності при їзді на високій швидкості та на спусках, а короткий винос і широке кермо роблять керування більш чуйним і передбачуваним. Для додання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда, всі кабелі мають внутрішню проводку в передньому трикутнику. Також на рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів.
Велосипед оснащений амортизаційною вилкою SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом, який дозволяє відключати роботу вилки, що б вона не розгойдувалася при їзді в гору, а збільшений хід вилки до 120 мм розширює межі їзди по жорсткому бездоріжжю для досвідчених райдерів і більше прощає помилки в техніці їзди новачкам. Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 25 мм і втулок з кованого алюмінію. Гідравлічні дискові гальма від популярного виробника Tektro дають хороший контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. Перемикачі швидкостей аматорського рівня Shimano Altus 2x8 мають широкий діапазон передач, дозволяючи швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
Marin Bobcat Trail 3 - гарний вибір для райдерів, які шукають універсальний байк здатний їхати по будь-якому типу покриття, а також для тих, хто замислюється про покупку свого першого велосипеда.
Велосипед 27,5" Marin BOBCAT TRAIL 3 рама - S 2023 Gloss Bright Blue/Dark Blue/Yellow/Magenta
Артикул
SKD-02-74
Немає в наявності
28 938 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Мужской,Унисекс |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Шаблон продукта | гірські |
| Шатуны | Алюминиевые со стальными звёздами 36/22T |
| Сідло | Marin MTB |
| Тип рами велосипеда | Хардтейл (Hard Tail) |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | SR Suntour XCM HLO, ход 120мм, гидравлический локаут, 46мм оффсет |
| Винос керма | Marin, алюминий, 31.8мм, 45мм |
| Заднє гальмо | Tektro M275, дисковые, гидравлические, ротор 160 мм |
| Зріст | 165-175 см |
| Рама | Series 2 6061 алюминий, низкий стендовер, каретка 68мм, кованые дропауты 135мм, внутренняя проводка, поддержка дроппера |
| Касета (тріскачка) | SunRace 8-Speed, 11-34T |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Marin Riser, алюминий, 31.8мм, подъём 12мм, ширина 780мм |
| Кількість коліс, шт | 2 |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Marin, алюминиевые, двойные, внутренняя ширина 25мм, штифтовое соединение |
| Переднє гальмо | Tektro M275, дисковые, гидравлические, ротор 160 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюминий, 30.9мм |
| Покрышки | MTB, 27,5x2.25" |
Новий відгук або коментар