|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
КОМ’ЮТИНГ ТА ПРОГУЛЯНКИ Сімейство хардтейлів Wildcat Trail призначені для любителів MTB, що шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити по лісових стежках, але й підійде для повсякденної їзди. У Wildcat Trail 3 і 5 більший хід вилки, коротше база, коротші пера та гостріше кути рульової і підсідельної труб, ніж у Wildcat Trail 1, що робить їх більш придатними для спортивного використання. Ця модель створювалася спеціально для дівчат, при її проектуванні врахували фізіологічні та анатомічні особливості будови жіночого тіла.
Гарний вибір для райдерів, що замислюються про покупку свого першого велосипеда.
РАМА ТА ГЕОМЕТРІЯ
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 1 6061 і має в своїй основі гідроформіровані та батовані труби, які підсилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легше, прибираючи зайвий матеріал в місцях, які не відчувають перенавантаження. Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду хорошу стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навик їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущені верхні пера роблять задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Збільшена колісна база та гострий кут рульового стакана додають стабільності при їзді на високій швидкості та на спусках, а короткий винос і широке кермо роблять керування більш чуйним і передбачуваним. На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів. КОМПЛЕКТАЦІЯ Велосипед оснащений амортизаційною вилкою SR Suntour XCE з налаштуванням переднавантаження та ходом вилки 100 мм. Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів і алюмінієвих втулок. Механічні дискові гальма працюють в будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Перемикачі швидкостей аматорського рівня Shimano Tourney 3x7 дозволяють підібрати необхідну передачу, як для швидкісних прямих ділянок, так і для горбистій місцевості.
Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL WFG 1 рама - L 2024 BLACK
Артикул
SKE-11-55
Немає в наявності
22 218 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Женский |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-масляная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Алюминий, стальные звезды 42/34/24T, защита звезды |
| Сідло | Marin MTB |
| Тип тормоза | дисковые механика |
| Вилка | SR Suntour XCE, ход 100 мм, настройка преднагрузки, 46mm оффсет |
| Винос керма | Marin, алюминиевый, 45 мм, под руль 31,8 мм |
| Заднє гальмо | Power CX7, механические, дисковые, ротор 160мм, совместимы с колодками Shimano |
| Зріст | 165-173 см |
| Рама | Алюминиевая, Series 1 6061, каретка 68мм, кованые дропауты 135мм, низкий стеновер |
| Касета (тріскачка) | SunRace 7-Speed, 11-34T |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, подъём 12мм, ширина 780мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Marin, алюминиевые, двойные |
| Переднє гальмо | Power CX7, механические, дисковые, ротор 160мм, совместимы с колодками Shimano |
| Підсідельний штир | Marin, алюминиевый, 27.2 мм |
| Покрышки | MTB, 27.5x2.25" |
Новий відгук або коментар