|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
КОМ’ЮТИНГ ТА СПОРТ Сімейство хардтейлів Wildcat Trail призначені для любителів MTB, що шукають сучасну геометрію, яка дозволить не тільки динамічно їздити по лісових стежках, але й підійде для повсякденної їзди. У Wildcat Trail 3 і 5 більший хід вилки, коротше база, коротші пера та гостріше кути рульової і підсідельної труб, ніж у Wildcat Trail 1, що робить їх більш придатними для спортивного використання. Ця модель створювалася спеціально для дівчат, при її проектуванні врахували фізіологічні та анатомічні особливості будови жіночого тіла.
Гарний вибір для райдерів, що замислюються про покупку свого першого велосипеда.
РАМА ТА ГЕОМЕТРІЯ
Рама виготовлена з легкого та міцного алюмінієвого сплаву Series 2 6061 і має в своїй основі гідроформіровані та батовані труби, які підсилюють торсійну жорсткість велосипеда за допомогою додаткових ребер жорсткості та роблять раму легше, прибираючи зайвий матеріал в місцях, які не відчувають перенавантаження. Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду хорошу стійкість, він також допоможе новачкам швидше та безпечніше освоїти навик їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущені верхні пера роблять задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Збільшена колісна база та гострий кут рульового стакана додають стабільності при їзді на високій швидкості та на спусках, а короткий винос і широке кермо роблять керування більш чуйним і передбачуваним. Для додання кращого естетичного вигляду та зручності в експлуатації велосипеда, всі кабелі мають внутрішню проводку в передньому трикутнику. На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса та інших аксесуарів. КОМПЛЕКТАЦІЯ Велосипед оснащений амортизаційною вилкою SR Suntour XCM з гідравлічним локаутом, який дозволяє відключати роботу вилки, що б вона не розгойдувалася при їзді в гору.
Збільшений хід вилки до 120 мм розширює межі їзди по жорсткому бездоріжжю для досвідчених райдерів і більше прощає помилки в техніці їзди новачкам.
Широкі універсальні покришки 2,25" взуті на колеса, які зібрані з міцних подвійних алюмінієвих ободів з внутрішньої шириною 25 мм і втулок з кованого алюмінію. Гідравлічні дискові гальма від популярного виробника Tektro дають хороший контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. Перемикачі швидкостей аматорського рівня Shimano Altus 2x8 мають широкий діапазон передач, дозволяючи швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
Велосипед 27,5" Marin WILDCAT TRAIL WFG 3 рама - XS 2024 SILVER
Артикул
SKE-22-68
Немає в наявності
28 938 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Женский |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Алюминий, стальные звезды 36/22 |
| Сідло | Marin MTB |
| Тип тормоза | дисковые механика |
| Вилка | SR Suntour XCM HLO, ход 120 мм, с гидравлической блокировкой, 46mm оффсет |
| Винос керма | Marin, алюминиевый, 45 мм, под руль 31,8 мм |
| Заднє гальмо | Дисковые гидравлические, Tektro M275, 160 мм |
| Зріст | 173-180 см |
| Рама | Алюминиевая, Series 2 6061, каретка 68мм, кованые дропауты 135мм, низкий стеновер, внутренняя проводка |
| Касета (тріскачка) | SunRace 8-ск., 11-34T |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Marin 31.8 Riser, подъём 12мм, ширина 740мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Marin Алюминиевые, двойные, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific |
| Переднє гальмо | Дисковые гидравлические, Tektro M275, 180 мм |
| Підсідельний штир | Marin, алюминиевый, 30,9 мм |
| Покрышки | MTB, 27.5x2.25" |
Новий відгук або коментар