|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Marvel 7.1 - це базова модель гірської лінійки Pride Bikes. Він відмінно підійде для прогулянкової їзди міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими, а також це найдоступніший велосипед в лінійці.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. Її геометрію проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5 дюймів розганяються швидше, ніж 29-ті та більш маневрені за них, а також мають набагато кращий накат, ніж 26-ті. До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній і підсідельній трубі є кріплення для фляготримачів, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 80 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Перевірені часом гальма V-Brake відрізняються дуже легкою вагою, простотою обслуговування і гарним гальмівним зусиллям. А що б колеса залишалися рівними, що важливо для обідних гальм, їх ободи зроблені з двостінного алюмінію і заспицьовані на 32 спиці. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія 3х7, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина.
Pride Marvel 7.1 гарний спосіб почати знайомиться з велосипедним світом для новачків. Але підійде він і для тих, хто вже давно їздить на велосипеді та шукає простий і не примхливий велосипед на кожен день.
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.1 рама - L 2023 помаранчевий
Артикул
SKD-67-63
Немає в наявності
15 330 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Мужской,Унисекс |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шатуны | 170мм, 24/34/42T, сталь |
| Тип тормоза | ободные |
| Вилка | Suntour XCE28, ход 80мм |
| Винос керма | PRIDE, M= 80мм, L = 100мм, алюминий |
| Заднє гальмо | V-Brake |
| Зріст | 175-185 см |
| Рама | PRIDE алюминий, 27,5'' |
| Касета (тріскачка) | Shimano MF-TZ21, 14-28T, 7 ск. (трещётка) |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | PRIDE 25,4х660мм, подъём 30мм, сталь |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Алюминиевые, двойные, 19мм |
| Переднє гальмо | V-Brake |
| Підсідельний штир | 27,2x350мм, сталь |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2.1’’, универсальные |
Новий відгук або коментар