|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Marvel 7.2 - це любительська модель гірської лінійки Pride Bikes. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими.
Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 практично не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" дюймів швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній та підсідельній трубах є кріплення для фляготримача та насоса, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила.
Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. Механічні дискові гальма працюють у будь-яку погоду і не вимагають спеціального інструменту для обслуговування. Ободи зроблені з двостінного алюмінію та мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки виробник підібрав з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія початкового рівня 3х7, з перемикачами Microshift, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина.
Pride Marvel 7.2 стане відмінним вибором для активних велосипедистів, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
Велосипед 27,5" Pride MARVEL 7.2 рама - L 2023 бірюзовий (задній і передній перемикачі та манетка - MICROSHIFT)
Артикул
SKD-50-06
Немає в наявності
18 438 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Мужской,Унисекс |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шатуны | Prowheel , 22/30/40T, 175мм, алюминий |
| Тип тормоза | дисковые механика |
| Вилка | Suntour SF-XCE-28, ход 100мм |
| Винос керма | PRIDE, S=60мм, M=75мм, L=90мм, алюминий |
| Заднє гальмо | Radius CX-7, дисковые механические |
| Зріст | 175-185 см |
| Рама | PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг |
| Касета (тріскачка) | MICROSHIFT HG-h082 11-34T |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | PRIDE 31,8х700мм, подъём 25мм, алюминий |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Алюминиевые, двойные, пистонированные, 19мм |
| Переднє гальмо | Radius CX-7, дисковые механические |
| Підсідельний штир | 31,6x350мм, алюминий |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2,1’', универсальные |
Новий відгук або коментар