|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Stella 7.3 - це поліпшена версія серед моделей Stella, створена спеціально для дівчат. Цей велосипед відмінно підійде для активних прогулянок міськими парками та заміським стежками. Також це чудовий варіант першого велосипеда, адже він оснащений якісними і простими в обслуговуванні комплектуючими. Досить легка і дуже міцна рама з алюмінієвого сплаву 6061 не схильна до корозії. За допомогою гідроформінгу трубам рами надали складний профіль, який забезпечує високу торсійну жорсткість. Геометрію велосипеда проектували для напівспортивної посадки і в міру активної їзди. Верхня труба знижена, щоб полегшити та убезпечити посадку на велосипед. Широке кермо та оптимально підібрана довжина виносу забезпечують комфортну й безпечну їзду, з передбачуваним керуванням. Колеса діаметром 27.5" швидко розганяються і мають кращу маневреність ніж 29". До рами вони кріпляться ексцентриками, що дозволяє дуже легко знімати їх руками, для обслуговування або заміни камери. Сідло теж можна регулювати по висоті без інструменту, адже підсідельний хомут має ексцентриковий затискач. На нижній трубі є кріплення для фляготримача, а на верхніх перах і дропаутах кріплення для багажника. На байк можна встановити як швидкоз'ємні, так і стаціонарні крила. Амортизаційна вилка SR Suntour, з ходом 100 мм, загладжує їзду, поглинаючи удари від каменів і ям, роблячи її більш комфортною та безпечною, адже кермо не виб'є різким ударом з рук. За швидку зупинку байка в будь-яких умовах відповідають дискові гідравлічні гальма Shimano MT200 з гарною модуляцією і потужністю гальмування. Подвійні ободи мають пістонування, що поліпшує їх міцність та витривалість. Для кращого кочення та простоти в обслуговуванні, втулки оснащені промпідшипниками. Покришки з класичною шириною 2.1" та універсальним протектором, що підходить для асфальту та ґрунтовок. Трансмісія любительського рівня 3х8, з перемикачами від японської фірми Shimano, дає можливість підібрати передачу для різного рельєфу, будь то пагорби чи рівнина. Pride Stella 7.3 стане відмінним вибором для активних дівчат, які віддають перевагу їзді по бездоріжжю.
Велосипед 27,5" Pride STELLA 7.3 рама - S 2025 рожевий
Артикул
SKD-86-41
Немає в наявності
24 738 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Пол | Женский |
|---|---|
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шатуны | Prowheel, алюминий, 22/30/40T, 175мм |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | Suntour SF-XCT, ход 100мм |
| Винос керма | PRIDE, S = 60мм, M= 80мм, L=100мм, алюминий |
| Заднє гальмо | Shimano BR-MT200, дисковые гидравлические |
| Зріст | 155-165 см |
| Рама | PRIDE алюминий , 27,5’’, гидроформинг |
| Касета (тріскачка) | Shimano M200, 11-36T, 9 скоростей |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | PRIDE алюминий, 25,4х680мм, подъём 20мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Алюминиевые, двойные, пистонированные, 20мм |
| Переднє гальмо | Shimano BR-MT200, дисковые гидравлические |
| Підсідельний штир | Алюминий 30,4x350 |
| Покрышки | Chaoyang 27,5x2,1’', универсальные |
Новий відгук або коментар