|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
ПРОСТОТА І НАДІЙНІСТЬ
Bolinas Ridge - відмінний вибір для райдерів, які шукають універсальний байк, а також для тих, хто замислюється про покупку свого першого гірського велосипеда.
Завдяки правильно підібраним компонентам цей байк відмінно підходить як для заміських велопрогулянок по бездоріжжю, так і для міської їзди, по дорогах з будь-яким типом покриття.
Мінливий, в залежності від розміру рами, діаметр коліс, дозволить максимально точно вибрати велосипед під свій зріст.
РАМА
Рама виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву Series 1 6061 і має сучасну трейлову геометрію. Довгий і низький передній трикутник покликаний не тільки забезпечити велосипеду хорошу стійкість, він також допоможе новачкам швидше й безпечніше освоїти навик їзди, завдяки сильно заниженій верхній трубі. Опущені верхні пера роблять задній трикутник рами більш податливим, забезпечуючи більш комфортну їзду. Збільшена колісна база і гострий кут рульового стакана додають стабільності при їзді на високій швидкості і на спусках.
На рамі є кріплення для установки багажника, крил, фляг, насоса і інших аксесуарів. КОМПЛЕКТАЦІЯ Велосипед оснащений амортизаційною вилкою SR Suntour XCE з ходом 100 мм і налаштуванням жорсткості пружини.
Широкі покришками в 2,25",з в міру агресивним протектором, встановлені на подвійні алюмінієві ободи.
Дискові механічні гальма Power CX7 безвідмовно працюють в будь-яку погоду і не вимагають спеціального обладнання для обслуговування. Трансмісія початкового рівня Shimano Tourney 3x7, з широким діапазоном передач, дозволяє швидко їхати по рівних ділянках і легко підніматися на пагорби.
Короткий винос і широке кермо роблять керування більш чуйним і передбачуваним.
Велосипед 29" Marin BOLINAS RIDGE 1 рама - M 2023 Gloss Blue/Off-White/Roarange
Артикул
SKD-84-06
Немає в наявності
22 638 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Рік | 2023 |
|---|---|
| Пол | Мужской,Унисекс |
| Диаметр колеса | 29 |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Алюминиевые со стальными звёздами 42/34/24T |
| Сідло | Marin MTB |
| Тип тормоза | дисковые механика |
| Вилка | SR Suntour XCE Disc, ход 100мм, регулировка преднагрузки, 46мм оффсет |
| Винос керма | Marin, алюминий, 31.8мм, 45мм |
| Заднє гальмо | Power CX7, дисковые, механические, ротор 160мм, совместимы с колодками Shimano |
| Зріст | 165-175 см |
| Рама | Series 1 6061 алюминий , низкий стендовер, каретка 68мм, дропауты 135мм |
| Касета (тріскачка) | SunRace 7-Speed, 11-34T |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Marin Riser, алюминий, 31.8мм, подъём 12мм, ширина 780мм |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | Marin, алюминиевые, двойные |
| Переднє гальмо | Power CX7, дисковые, механические, ротор 160мм, совместимы с колодками Shimano |
| Підсідельний штир | Marin, алюминий, 27.2мм |
| Покрышки | MTB, 29x2.25" |
Новий відгук або коментар