|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Висока продуктивність. Найкраща ціна. Найкращий Rockhopper.
Оновлений Rockhopper має діаметр коліс і кастомний RX Tune підвіски, виходячи з індивідуальних особливостей райдера. Такий підхід дозволив поліпшити характеристики байка без збільшення ціни. Трансмісія 2x8 складається із компонентів MicroSHIFT. Таке поєднання дозволить вам не турбуватися про перемикання в процесі їзди, а механічні дискові гальма Radius CX7 допоможуть швидко сповільнитись на черговому віражі.
· Перлина нового Rockhopper це рама з нашого фірмового алюмінієвого сплаву A1. Вона одержала батовані труби, збільшений стендовер, внутрішнє проведення кабелів, а також підсідельну трубу, яка відмінно поєднується з телескопічним підсідельним штирем. Щоб досягти зручної посадки та максимальної продуктивності для райдера будь-якої комплекції, ми дійшли того, що кожному розміру рами має відповідати оптимальний розмір коліс.
· Виделка амортизації SR Suntour XCE має кастомний RX Tune для кожної моделі Rockhopper. RX Tune передбачає, що в залежності від розміру рами та діаметра коліс, вилка має різний хід та жорсткість пружини. Такий підхід дозволяє досягти ідентичних характеристик байка для всієї розмірної лінійки.
· Надійний барабан від Formula у комплекті з 8-швидкісною касетою Sunrace.
· Дискові механічні гальма Radius CX-7.
Характеристики
| Рост велосипедиста | 175-185 см |
| Пол | мужской, женский, унисекс |
| Седло | Bridge Sport. steel rails |
| Тормоза | Radius CX7. mechanical disc. 160mm |
| Переключатель задний | Microshift Mezzo. 8spd |
| Манетки | microSHIFT. TS39-8R. 2x8-speed |
| Переключатель передний | microSHIFT FD-M462. 2-speed |
| Колеса | Ободи - Specialized alloy. disc only. double-wall. 25mm inner width. 32h. Втулки - Formula. |
| Вынос | 3D-forged alloy. 31.8mm. 7-degree rise |
| Покрышки | Fast Trak Sport. 29x2.35" |
| Рама | Specialized A1 premium butted alloy. zero-stack head tube. internal cable routing. 135x9mm forged dropouts. chainstay-mounted disc brake. replaceable alloy derailleur hanger. stealth rack mounts. dropper post compatible |
| Руль | Stout Mini Rise. alloy. 9-degree backsweep. 15mm rise. 31.8mm |
| Шатуны | Stout 2x. forged alloy |
| Вилка | SR Suntour XCE 29. 28mm stanchions. Rx Tune. coil spring. QR. 90/100mm travel (size-specific). 46mm offset |
| Модельный ряд | Rockhopper |
| Цепь | KMC X8 EPT. anti-rust coating. 8-speed w/ reusable Missing Link™ |
| Касета | SunRace. 8-speed. 11-34t |
| Тип велосипеда | Горный, Спортивный |
| Тип рамы | МТБ хардтейл |
| Диаметр колеса | 29 |
| Год | 2023 |