|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Велосипеди з модельного ряду Cannondale Trail ідеально підходять для їзди по пересіченій місцевості, як для новачка, так і для більш досвідченого велосипедиста. А їх модифікація Feminine, призначена для дівчат, створювалась з урахуванням фізіологічних та анатомічних особливостей будови жіночого тіла. Алюмінієва рама виготовлена з легкого і міцного фірмового сплаву SmartForm C3 із застосуванням унікальної технології гасіння вібрації SAVE, розробленої Cannondale. Сучасна геометрія рами з довгим і низьким переднім трикутником, короткими перами й гострішим кутом рульового стакану, роблять велосипед стійким як на плоскій поверхні, так і на спусках, дозволяючи йому залишатися динамічним при прискореннях та при їзді в гору. Амортизаційна вилка SR Suntour XCT з ходом 100 мм і широкі покришки WTB Ranger 2,25 '' забезпечують відмінне зчеплення на бездоріжжі, а гідравлічні дискові гальма Shimano MT200 дають чудовий контроль над зусиллям натискання гальмівної ручки, роблячи гальмування більш ефективним. На велосипеді встановлена трансмісія початкового рівня Shimano Tourney 2х8 з індикаторами поточної включеної передачі на ручках перемикання. Cannondale Trail 7 Feminine - відмінний вибір для активних дівчат, що віддають перевагу велопрогулянкам подалі від міського асфальту і бетону, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з велосипедним світом.
Велосипед 29" Cannondale TRAIL 7 Feminine рама - L 2023 IRD
Артикул
SKD-10-29
Немає в наявності
28 098 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Рік | 2023 |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Диаметр колеса | 27,5 |
| Тип вилки | пружинно-эластомерная |
| Шаблон продукта | Горные |
| Шатуны | Prowheel, 36/22 |
| Сідло | Cannondale Stage 2 Women’s |
| Тип тормоза | дисковые гидравлика |
| Вилка | SR Suntour XCT DS, ход 100 мм, пружинная, 46мм оффсет |
| Винос керма | Cannondale, 6061 алюминий, 31.8мм, 8° |
| Заднє гальмо | Shimano MT200 / Tektro M275 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Зріст | 170-182 см |
| Рама | Алюминий SmartForm C3 Alloy, SAVE, рулевая 1-1/8”, post mount disc, внутренняя проводка, совместима с дроппером, BSA-73 |
| Касета (тріскачка) | Sunrace, 11-34, 8ск |
| Категория велосипеда | Горные |
| Кермо | Cannondale Riser, 6061 алюминий, 31.8мм, подъём 25мм, 700мм |
| Кількість коліс, шт | 2 |
| Материал рамы | алюминий |
| Обода | WTB SX19, 32сп |
| Переднє гальмо | Shimano MT200 / Tektro M275 дисковый гидравлический, ротор 160мм RT10 |
| Підсідельний штир | Cannondale 3, 6061 алюминий, 31.6 x 400мм |
| Покрышки | WTB Ranger Comp 29 x 2.25” |
Новий відгук або коментар