|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Новий Chisel Comp - це ідеальний вхідний квиток у світ крос-кантрі, який підійде як для їзди трейлами, так і для участі в перегонах. Цей байк не тільки приведе тебе до високого результату, а й дасть змогу зберегти гроші на стартовий внесок.
· Chisel Comp комплектується трансмісією SRAM NX Eagle 1x12, гідравлічними дисковими гальмами SRAM Level T, вилкою RockShox Judy Gold з ходом 100 мм (80 мм для розміру XS), а також алюмінієвими колесами з внутрішньою шириною обода в 25 мм і гумою Fast Track Control 2.35.
· Рама нового Chisel зварена за технологією D'Aluisio Smartweld. Використання DSW дає змогу знизити напругу в місцях зварювання труб і дає феноменальне для алюмінієвої рами співвідношення міцності, жорсткості та ваги. Вага рами становить лише 1350 г, а показники жорсткості залишаються незмінними, незалежно від розміру.
· Прогресивна XC-геометрія з кутом рульової в 68 градусів, довгий річ, внутрішня проводка кабелів, різьбова каретка, діаметр підсідельної труби в 30.9 мм, boost-стандарт, а також конфігурація трансмісії з однією зіркою спереду - у Chisel є все, що відрізняє сучасний XC-байк.
Характеристики
| Рост велосипедиста | 165-178 см |
| Пол | мужской, женский, унисекс |
| Седло | Body Geometry Power Sport. steel rails |
| Переключатель задний | SRAM NX Eagle. 12-speed |
| Манетки | SRAM NX Eagle. trigger. 12-speed |
| Колеса | Specialized Alloy. hookless. Tubeless ready. 25mm inner width |
| Вынос | 3D-forged alloy. 31.8mm. 7-degree rise |
| Покрышки | Specialized Fast Trak. Control Casing. T5 Compound. 29x2.35 |
| Рама | Specialized D'Aluisio Smartweld M5 Alloy. Hydroformed tubes. Progressive XC Geometry. internal cable routing. BSA BB. 12x148mm spacing. 30.9mm Dropper post compatible |
| Руль | Specialized Alloy XC minirise. double-butted alloy. 8-degree backsweep. 6-degree upsweep. 10mm rise. 31.8mm |
| Шатуны | SRAM X1000 Eagle. DUB. 170/175mm 32T |
| Вилка | RockShox Judy Gold. Motion Control damper. Solo Air. 42mm offset. 15x110mm thru-axle. 100mm of travel (XS - 80mm travel) |
| Модельный ряд | Chisel |
| Цепь | SRAM. SX Eagle. 12-speed |
| Касета | SRAM NX Eagle. 12-speed. 11-50t |
| Тип велосипеда | Горный, Спортивный |
| Тип рамы | МТБ хардтейл |
| Диаметр колеса | 29 |
| Год | 2023 |