|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
Чим легше, тим швидше! Новий Specialized Epic Comp - це запаморочливе поєднання найпрогресивнішої XC-геометрії з ДНК найтитулованішого байка Specialized. XC-байк із вражаючим співвідношенням ефективності до ваги.
Відчувши смак до швидкості, потім уже неможливо зупинитися. З кожним виїздом хочеться більше, швидше... Новий Epic Comp створений, щоб вгамувати вашу жагу до швидкості!
· Рама EPIC нового покоління має 100 мм ходу, в поєднанні з повністю переробленою системою BRAIN. Вона виконана з FACT 11m карбону, має більш жорсткий задній трикутник для неперевершеної передачі потужності та гострої керованості. Порівняно з попередницею рама також стала легшою.
· Вилка Reba RL від RockShox оснащена демпфером Motion Control c виносним регулюванням низько швидкісної компресії, блокуванням і налаштуванням відскоку.
· За гальмування відповідають SRAM Level TL.
· Алюмінієві tubeless-ready обода від Specialized з внутрішньою шириною 25мм дають змогу домогтися оптимальної плями контакту покришки і кататися на нижчому тиску.
Характеристики
| Рост велосипедиста | 165-178 см |
| Пол | мужской, женский, унисекс |
| Седло | Body Geometry Power Sport. steel rails |
| Переключатель задний | SRAM GX Eagle. 12-speed |
| Манетки | SRAM GX. trigger. 12-speed |
| Колеса | Specialized Alloy. Tubeless Ready. 25mm internal width. 28h |
| Вынос | Specialized XC. 3D-forged alloy. 4-bolt. 6-degree rise |
| Рама | FACT 11m Full Carbon. Progressive XC Race Geometry. Rider-First Engineered™. threaded BB. 12x148mm rear spacing. internal cable routing. 100mm of travel |
| Руль | Specialized Alloy Minirise. 10mm rise. 750mm. 31.8mm clamp |
| Шатуны | SRAM FC X1 1000 EAGLE B148 DUB 165/170/175 34ST |
| Вилка | RockShox Reba RL. Motion Control damper. Solo Air. 42mm offset. 15x110mm thru-axle. 100mm of travel |
| Модельный ряд | Epic |
| Цепь | SRAM NX Eagle. 12-speed |
| Касета | Sram XG-1275. 12-speed. 10-52t |
| Тип велосипеда | Горный, Спортивный |
| Тип рамы | МТБ двухподвес |
| Диаметр колеса | 29 |
| Год | 2023 |
| Задний амортизатор | RockShox-Specialized BRAIN. Rx XC Tune. 5 Position Platform Adjust. Rebound Adjust. Integraded Extension. 265x52.5mm |